Einhell – Vyžínač Aku GE-CT 18 Li-Solo

Krovinorez Einhell - Vyžínač Aku GE-CT 18 Li-Solo:Výborný produkt na sekanie za zložitých podmienokNeviete si rady so skrášľovaním vašej členitej... viac informácií »
Einhell - Vyžínač Aku GE-CT 18
Značka: Einhell
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Krovinorez Einhell - Vyžínač Aku GE-CT 18 Li-Solo:Výborný produkt na sekanie za zložitých podmienokNeviete si rady so skrášľovaním vašej členitej...

Krovinorez Einhell – Vyžínač Aku GE-CT 18 Li-Solo:Výborný produkt na sekanie za zložitých podmienokNeviete si rady so skrášľovaním vašej členitej záhrady? Zdobia váš trávnik skalky, kopčeky a množstvo kvetov alebo kríkov? Nedarí sa vám pokosiť takto neprispôsobivé prostredie kolesovou kosačkou? Pri kosení týchto plôch nájdete dobrého pomocníka v ručnej kosačke na trávu spoločnosti Einhell Expert.Kľúčové vlastnostiVďaka ľahkému materiálu mimoriadne mobilný prístrojPlynule nastaviteľná rukoväťPäť možných uhlov nastavenia hlavyBalenie obsahuje 20 nožov na kosenie porastuOchranný kryt na kvety sa vždy hodíVaša pravá rukaJednoduchý prístroj z odľahčeného materiálu ponúka pomocnú ruku pri kosení zložitého terénu plného kríkov, kvetín a kopcov. Nastaviteľná hlava na päť rôznych uhlov si hravo poradí s akoukoľvek nerovnosťou. Dvadsať vymeniteľných čepelí poskytuje dostatočný arzenál na všetky druhy tráv a porastov. Ochranný kryt flowerguard je veľmi jemný ku stonkám kvetín alebo drevinám. Pre ešte väčší dosah pri kosení bola použitá nastaviteľná rukoväť, ktorá sa dá predĺžiť až o 35 centimetrov. Užitočný bude určite aj druhý nadstavec rukoväti. V tomto modeli bola využitá batéria so systémom X-Charge s výdržou 40 minút nepretržitej práce. Akumulátor sa ľahko nabíja nabíjačkou. Tieto dva komponenty však nie sú súčasťou balenia.

Tento akčný a v zľave produkt Einhell - Vyžínač Aku GE-CT 18 Li-Solo od známej spoločnosti Einhell ide zaobstarať momentálne na našich stránkach za primerané peniaze! Teraz získate od 45 EUR.