Gardena 3000/4 – záhradné čerpadlo

Záhradné čerpadlo Gardena 3000/4 – záhradné čerpadlo:Pokiaľ zháňate kompaktné záhradné čerpadlo pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na... viac informácií »
Gardena 3000/4 – záhradné
Značka: Gardena
66 EUR
Overiť dostupnosť »
Záhradné čerpadlo Gardena 3000/4 – záhradné čerpadlo:Pokiaľ zháňate kompaktné záhradné čerpadlo pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na...

Záhradné čerpadlo Gardena 3000/4 – záhradné čerpadlo:Pokiaľ zháňate kompaktné záhradné čerpadlo pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na prečerpávanie vody z bazéna, Gardena 3000/4 je skvelou voľbou. Je ľahké a súčasne robustné, a poskytuje vysoký sací výkon a tlak, čo vám ešte viac zjednoduší prácu v záhrade. Veľký plniaci otvor uľahčuje jeho plnenie pred použitím a vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo Gardena prakticky prenáša. Na účely ochrany pred mrazom a následným poškodením je čerpadlo Gardena opatrené vypúšťacou skrutkou umožňujúcou vypustenie zvyšnej vody v čerpadle.Kľúčové vlastnosti čerpadla Gardena 3000/4Záhradné čerpadlo Gardena pre zavlažovanie a prečerpávanie vodyS vysokým sacím výkonom a tlakomVeľký plniaci otvor pre ľahké plnenie čerpadla GardenaGardena sa prakticky prenáša vďaka ergonomickému držadluMožnosť použitia vypúšťacej skrutky v prípade mrazuSpínač tepelnej ochrany zastaví motor pri preťaženíIntegrovaný vypínač pre komfortnú obsluhuČerpadlo Gardena prečerpá 3 000 l vody za hodinuFarebné vyhotovenie: čierneČerpadlo Gardena prečerpá 3 000 l vody za hodinuČerpadlo Gardena je vybavené integrovaným vypínačom, ktorý umožňuje jeho komfortnú obsluhu. Vďaka dvojitému konektoru G1 čerpadlo tiež ľahko pripojíte k sacím hadiciam Gardena. Nechýba ani spínač tepelnej ochrany, ktorý zastaví motor v prípade jeho preťaženia. Motor je pritom výkonný a prečerpá až 3 000 l vody za hodinu. Gardena 3000/4 je tak ideálnym pomocníkom pri zavlažovaní rastlín, vypúšťaní záhradného jazierka či čerpaní podzemnej, vodovodnej aj dažďovej vody.

Úplne jedinečný tovar Gardena 3000/4 – záhradné čerpadlo od kvalitnej značky Gardena zoženiete tu a teraz za super peniaze! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 66 EUR.