naradierizenek.sk

Dvojitý kontaktný gril 58cm, 3.6kW

Veľmi obľúbený produkt Dvojitý kontaktný gril 58cm, 3.6kW od spoločnosti Yato môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke vo výhodnej akcii! Teraz možno objednať len za 308,90 EUR.
EAN: YG-04560
Dvojitý kontaktný gril 58cm
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
308,90 EUR

Popis produktu

Gril je zariadenie potrebné pre každú kuchyňu. Je určený na rýchlu prípravu hamburgerov, mäsa, rýb, tortíl, toastov, panini a zeleniny.

Zariadenie má vlnité grilovacie platne vyrobené z liatiny. Spodná doska  má rozmery 485 x 230 mm. Avšak , tam sú dva nezávislé disky na vrchole . Vďaka tomuto riešeniu je možné pripraviť dve rôzne jedlá súčasne.

Ohrievač 3,6 kW je ovládaný dvoma potenciometrami umiestnenými na prednom paneli. Na každej z nich je možné nezávisle nastaviť prevádzkovú teplotu v rozsahu 50 až 300 ° C. Nainštalované spínače odolné voči striekajúcej vode vám umožňujú vypnúť jednotlivé časti grilu, keď sa nepoužívajú, bez toho, aby ste museli odpojiť napájacie káble od siete. Gril je napájaný dvoma silovými káblami 230 V ~ 50 Hz .

Kryt je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele . Vďaka tomu sa gril rýchlo čistí a udržiava čistý. Okrem toho je v prednej časti nainštalovaný mazací žľab na všetky druhy grilovaného odpadu. Môžete ho ľahko vytiahnuť a umyť. Zariadenie tiež obsahuje medenú drôtenú kefu, ktorú je možné vyčistiť na grilovacej doske bez obáv z poškriabania povrchu. Prístroj má pohodlné,  plastové rukoväte.