ABUS 727TI/40

Visiaci zámok ABUS 727TI/40:Kvalitný visiaci zámok 727TI/40 od spoločnosti ABUS, ktorý vám dodá pocit bezpečia tam, kde potrebujete. Vhodný pre... viac informácií »
ABUS 727TI/40
Značka: ABUS
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Visiaci zámok ABUS 727TI/40:Kvalitný visiaci zámok 727TI/40 od spoločnosti ABUS, ktorý vám dodá pocit bezpečia tam, kde potrebujete. Vhodný pre...

Visiaci zámok ABUS 727TI/40:Kvalitný visiaci zámok 727TI/40 od spoločnosti ABUS, ktorý vám dodá pocit bezpečia tam, kde potrebujete. Vhodný pre použitie v oblastiach so stredným až vysokým rizikom krádeže ako sú dvere, garážové brány, skrinky, okná, mreže a pod. Oko s priemerom 6,5 milimetra je zo špeciálnej ocele s povrchovou úpravou NANO PROTECT pre maximálnu odolnosť proti korózii a telo zámku je zo špeciálnej zliatiny hliníka TITALIUM, ktorá zaistí vysokú bezpečnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou zámku. Zámok disponuje dvojitým istením oka.Kľúčové vlastnosti ABUS 727TI/40Visiaci zámok s priemerom oka 6,5 mmTelo zámku je zo zliatiny hliníka TITALIUMOko zámku má povrchovú úpravu NANO PROTECTOdolnosť proti koróziiDvojité istenie oka v tele zámkuŠesťstavidlová cylindrická vložka s paracentrickou drážkouChrómová hlava cylindrickej vložkyExtra veľká hlava kľúča

Zľavový produkt ABUS 727TI/40 môžete nájsť pohodlne na webe zaradený v rubrike visiace zámky! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené kusy v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie preverené produkty značky ABUS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka v očiach zákazníkov ABUS dodáva svojim zákazníkom skvelý tovar.

Unikátny kus ABUS 727TI/40 od kvalitnej spoločnosti ABUS je možné ľahko získať momentálne na webe za neuveriteľne nízku cenu. Ponuka od 8 EUR.