AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez nabíjačky

Strunová kosačka AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez nabíjačky: Pomocou strunovej kosačky AL-KO Energy Flex GT 4030 Li ľahko a rýchlo... viac informácií »
AL-KO Energy Flex GT 4030
Značka: Al-Ko
108 EUR
Overiť dostupnosť »
Strunová kosačka AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez nabíjačky: Pomocou strunovej kosačky AL-KO Energy Flex GT 4030 Li ľahko a rýchlo...

Strunová kosačka AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez nabíjačky: Pomocou strunovej kosačky AL-KO Energy Flex GT 4030 Li ľahko a rýchlo pokosíte váš trávnik, a to aj na ťažko prístupných miestach. Akumulátorová kosačka docieli vždy perfektný výsledok bez výfukových splodín a hluku a navyše s maximálnou voľnosťou pohybu. Flexibilná výklopná strunová hlava s pracovným záberom 30 cm a s ochranným krytom sa postará o precízne pokosenie pri kraji trávnika, pod krovinami aj okolo múrov. Poloautomatické nastavenie dĺžky struny zaistí vytiahnutie struny jednoducho poklepom o zem. Úplne komfortné používanie a manipuláciu pritom umožní nízka hmotnosť, výškovo nastaviteľný teleskopický hriadeľ a ergonomické nastaviteľné držadlo. Kľúčové vlastnosti strunovej aku kosačky AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez nabíjačkyAkumulátorová strunová kosačkaPoužitie bez výfukových splodín a za tichého choduFlexibilná výklopná strunová hlava s pracovným záberom 30 cmOchranný kryt pre precízne pokosenie pri kraji trávnika aj okolo múrovKosačka na baterku AL-KO Energy Flex GT s poloautomatickým nastavením dĺžky strunyVýškovo nastaviteľný teleskopický hriadeľErgonomické nastaviteľné držadlo pre komfortné používaniePrevádzka pomocou výkonného Li-Ion akumulátoraS dobou prevádzky 80 minútAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou baleniaFarebné vyhotovenie: červeno-sivo-čierne Prevádzka pomocou Li-Ion akumulátoraS akumulátorovou kosačkou AL-KO Energy Flex nebudete rušiť svojich susedov, pretože ponúka skutočne tichý chod. Prevádzku pritom zabezpečí výkonný 40 V Li-Ion akumulátor, ktorý je plne nabitý už za približne 100 minút. Keďže kosačka akumulátorová patrí do rodiny ENERGY FLEX, jej akumulátor môžete používať aj pre činnosť ďalších nástrojov z tohto radu. AL-KO Energy Flex GT 4030 Li vyniká skutočne jednoduchým ovládaním, úplnou voľnosťou pohybu a je zárukou vždy precízneho strihu každého trávnika. Pracovný záber:30 cm Hmotnosť:3,8 kg


Veľa podarený produkt AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez máte možnosť dostať ľahko na stránkach zaradený v kategórii strunové! Nájdite si skvelé kusy z našej rubriky za úplne najnižšiu cenu. Máme toho viac, u nás nájdete ďalšie kúsky od značky Al-Ko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Podarený kus AL-KO Energy Flex GT 4030 Li bez akumulátora a bez nabíjačky od populárneho výrobcu Al-Ko jednoducho môžete zaobstarať práve dnes naozaj výhodne. Akčné ceny už od 108 EUR.