Black & Decker BDCINF18N

Kompresor Black & Decker BDCINF18N:Multifunkčný kompresor Black & Decker BDCINF18NPraktický a výkonný bezolejový kompresor Black & Decker BDCINF18N... viac informácií »
Black & Decker BDCINF18N
Kompresor Black & Decker BDCINF18N:Multifunkčný kompresor Black & Decker BDCINF18NPraktický a výkonný bezolejový kompresor Black & Decker BDCINF18N...

Kompresor Black & Decker BDCINF18N:Multifunkčný kompresor Black & Decker BDCINF18NPraktický a výkonný bezolejový kompresor Black & Decker BDCINF18N využijete nielen doma, ale aj na cestách. Kompresor disponuje maximálnym tlakom, až 11 barov a jeho hlavnou prednosťou sú okrem kompaktnej veľkosti 2 režimy hustenia a flexibilné možnosti napájania. Ako už býva pri značke Black & Decker zvykom, produkt ponúka veľmi kvalitné spracovanie, ktoré zaisťuje jeho dlhú životnosť a maximálnu spoľahlivosť.Kľúčové vlastnosti kompresora Black & Decker BDCINF18NKompaktný bezolejový kompresor do domácnosti aj na cestyMaximálny tlak až 11 barovDva režimy fúkania – nízkotlakové a vysokotlakovéManometer s digitálnym ukazovateľomMožnosť napájania zo zásuvky (230 V), autozapaľovača (12 V) alebo akumulátorom Li-Ion 18 V (akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia)Kompatibilný so zásuvnými 18 V batériami Li-Ion Black & DeckerJednoduché ovládanie a podsvietený displejAutomatické vypnutie pri dosiahnutí prednastaveného tlaku3 redukčné nadstavce na hustenie športového vybaveniaBlack & Decker BDCINF18N ponúka 2 režimy husteniaNízkotlakové hustenie využijete predovšetkým pri nafukovaní matracov, bazénov alebo člnov. Vysokotlakové hustenie je zase určené pre pneumatiky, bicykle alebo lopty. Kompresor je vybavený praktickou funkciou automatického vypnutia po dosiahnutí nastaveného tlaku, aby nedošlo k nežiaducemu prehusteniu.Flexibilné možnosti napájaniaKompaktný kompresor Black & Decker BDCINF18N možno napájať klasicky zo zásuvky, autozapaľovača alebo možno využiť akumulátorové napájanie, vďaka ktorému môžete zariadenie používať aj na cestách. Ovládanie kompresora je veľmi jednoduché. Osvetlený digitálny displej uľahčí používanie hlavne v nočných hodinách.

Vysokokvalitný produkt Black & Decker BDCINF18N od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Black - Decker je možné zaobstarať práve tu za outletovú cenu! Stojí teraz u nás 74 EUR.