PATTEX Univerzálny silikón biely 280 ml

Silikónový tmel PATTEX Univerzálny silikón biely 280 ml: Potrebujete doma alebo na záhrade opraviť nejaké praskliny? Na pomoc prichádza biely... viac informácií »
PATTEX Univerzálny silikón biely
Značka: PATEX
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Silikónový tmel PATTEX Univerzálny silikón biely 280 ml: Potrebujete doma alebo na záhrade opraviť nejaké praskliny? Na pomoc prichádza biely...

Silikónový tmel PATTEX Univerzálny silikón biely 280 ml: Potrebujete doma alebo na záhrade opraviť nejaké praskliny? Na pomoc prichádza biely silikónový tmel PATTEX. Najviac oceníte jeho univerzálnosť a odolnosť. Je možné ho použiť v exteriéri, interiéri aj sanitárnej oblasti. Tmel vyniká svojou priľnavosťou na väčšinu neporéznych povrchov (sklo, porcelán, glazúrovaná keramika, eloxovaný hliník, tvrdé PVC). Avšak nie je odporúčané používať ho v miestach, kde by mohlo dôjsť ku kontaktu s potravinami a v zdravotníctve. Pýtate sa na jeho ďalšie vlastnosti? Hravo odoláva vode, UV žiareniu, plesniam, starnutiu, zmršťovaniu, praskaniu, vyblednutiu alebo vysokým teplotám. Univerzálny silikónový tmel Pattex zostáva trvalo elastický aj po vytvrdnutí. Kľúčové vlastnosti univerzálneho silikónového tmelu PATTEX – bielyBiely silikónový tmel PATTEX na univerzálne použitiePoužiteľný v exteriéri, interiéri aj sanitárnej oblastiDobre drží na neporéznom povrchu – sklo, porcelán, glazúrovaná keramika, eloxovaný hliník, tvrdé PVCUniverzálny tmel PATTEX zostane trvale elastický aj po vytvrdnutíNepoužívajte v zdravotníctve a na miestach, kde môže dôjsť ku kontaktu s potravinamiOdoláva vode, UV žiareniu, plesniam, starnutiu, zmršťovaniu, praskaniu, blednutiu aj vysokým teplotám Použitie:Škáry očistite od všetkého prachu a mastnoty. Odstráňte vršok kartuše a naskrutkujte trysku. Špičku trysky zrežte podľa šírky spoja, ktorý chcete opraviť. Potom vložte kartušu do aplikačnej pištole a tmel do škár nanášajte rovnomerne. Povrch silikónu môžete uhladiť škárovacou stierkou navlhčenou v mydlovej vode.

Tento akčný produkt PATTEX Univerzálny silikón biely 280 ml od nášho výrobcu PATEX jednoducho zaobstaráte v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Na zohnanie práve v akcii za 5 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu PATEX