BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm

Vrták BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm:Pátrate po novom vrtáku, ktorým by ste rozšírili svoje aktuálnej vybavenie domáceho majstra? Potom vám... viac informácií »
BOSCH Vrták do muriva
Značka: Bosch
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm:Pátrate po novom vrtáku, ktorým by ste rozšírili svoje aktuálnej vybavenie domáceho majstra? Potom vám...

Vrták BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm:Pátrate po novom vrtáku, ktorým by ste rozšírili svoje aktuálnej vybavenie domáceho majstra? Potom vám príde vhod vrták Bosch. Tento sa radí medzi špirálovité, takže je určený pre tvrdé materiály. Pri výbere dbajte aj na to, že získal od výrobcu priemer 6 mm. Zamerajte sa pri výbere aj na jeho dĺžku 200 mm, pričom tá pracovná je 150 mm. Hodí sa na vŕtanie do muriva. Do vŕtačky ho upevníte cez stopku okrúhleho tvaru. Pri výrobe BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm bol zvolený materiál, ktorým je vysokouhlíková oceľ, ktorá je omnoho tvrdšia než tá klasická. Zaujímavé funkcie vrtáka BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm Zaobstarajte si do svojej výbavy nový vrták Možno ho použiť na vŕtanie do muriva Špirálovitý vrták vám poslúži pri práci s tvrdým materiálom Vrták Bosch disponuje priemerom 6 mm Čo sa týka jeho dĺžky, nameriate 200 mm Pracovnej dĺžke nameriate hodnotu 150 mm Materiál: vysokouhlíková oceľ Na prichytenie BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm poslúži stopka okrúhleho tvaru

Neodolateľný tovar BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 je k dispozícii práve teraz tu u nás v kategórii príslušenstvo. Teraz získate ešte iné produkty z tejto rubriky za extra cenu. Obľúbený dodávateľ Bosch pre vás pripravuje vynikajúci sortiment A to ešte nie je všetko.

Kvalitný a obľúbený produkt BOSCH Vrták do muriva 6 × 150 × 200 mm od značky so skvelou reputáciou Bosch môžete zaobstarať v súčasnosti až neuveriteľne lacno. Lacno za 2 EUR.