CATTARA Stolička kempingová skladacia NATURE

Kempingová stolička CATTARA Stolička kempingová skladacia NATURE: Jednoduchá rozkladacia stolička NATURE od značky CATTARA skvele poslúži pri... viac informácií »
CATTARA Stolička kempingová skladacia
Značka: Cattara
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Kempingová stolička CATTARA Stolička kempingová skladacia NATURE: Jednoduchá rozkladacia stolička NATURE od značky CATTARA skvele poslúži pri...

Kempingová stolička CATTARA Stolička kempingová skladacia NATURE: Jednoduchá rozkladacia stolička NATURE od značky CATTARA skvele poslúži pri kempovaní, rybárčení, pre posedenie v prírode aj na záhrade. Kempingová stolička NATURE má veľmi pevnú konštrukciu, je vybavená dvoma opornými nohami a rozkladá sa ťahom a napnutím pásov. Posedenie na stoličke je stabilné a pohodlné. Vďaka svojim malým rozmerom 29 × 40 × 5 cm v zloženom stave a nízkej hmotnosti 0,8 kg je veľmi skladná a ľahko prenosná. Stolička CATTARA v čierno-zelenom farebnom vyhotovení má maximálnu nosnosť 100 kg. Kľúčové vlastnosti kempingovej stoličky CATTARA NATUREJednoduchá skladacia stolička NATURE od značky CATTARAVhodná na kempovanie, posedenie pri vode aj na záhradeŠpeciálna pevná konštrukciaVeľmi skladná a prenosnáPohodlné a stabilné posedenieDve oporné nohyRozkladanie ťahom a napnutím pásovV čierno-zelenom farebnom vyhotoveníRozmery po rozložení:29 × 34 × 24 cmRozmery v zloženom stave:29 × 40 × 5 cmHmotnosť:0,8 kgNosnosť:100 kg


Zľavový produkt máte možnosť zaobstarať už dnes tu na stránkach v populárnej kateogrii hliníkové! Získajte úplne nové produkty z našej kategórie z pohodlia domova!

Tento zľavnený kus CATTARA Stolička kempingová skladacia NATURE od výrobcu Cattara jednoducho nájdete ešte dnes za výhodné peniaze. Teraz nakúpite za 13 EUR.