Einhell TC-TS 200 Classic

Stolová píla Einhell TC-TS 200 Classic: Stolná okružná píla Einhell TC-TS 200 Classic je výkonný nástroj pre nadšených domácich majstrov . Skvele... viac informácií »
Einhell TC-TS 200 Classic
Značka: Einhell
89 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová píla Einhell TC-TS 200 Classic: Stolná okružná píla Einhell TC-TS 200 Classic je výkonný nástroj pre nadšených domácich majstrov . Skvele...

Stolová píla Einhell TC-TS 200 Classic: Stolná okružná píla Einhell TC-TS 200 Classic je výkonný nástroj pre nadšených domácich majstrov . Skvele sa hodí na rezanie dreva, drevovláknitých dosiek a mnoho ďalších materiálov. Pílový kotúč z tvrdokovu umožňuje pokosové rezanie a vďaka použitému materiálu na čepeli poskytuje čistý a presný rez. Na pohodlnú dlhodobejšiu prácu príde vhod paralelné dvojité upínanie a nastaviteľný výškový doraz. Kľúčové vlastnosti stolovej píly Einhell TC-TS 200 ClassicStolná okružná píla Einhell vhodná na rezanie dreva, drevovláknitých dosiek a iných materiálovPresné pokosové rezanie s paralelným dvojitým upínanímČistý a presný rez zabezpečuje čepeľ z tvrdokovuPríkon: 500 WPílový kotúč: 200 × 16 mmRozsah otáčania pílového kotúča: 45°Max. výška rezu: 45° 27 mmMax. výška rezu: 90° 45 mmPriemer sacieho adaptéra: 36 mmVeľkosť pracovného stola: 505 × 373 mm


Tento zľavnený produkt Einhell TC-TS 200 Classic dá sa zaobstarať ešte na našom webe umiestnený v kategórii stolové! Máme pre vás ešte iné produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Populárny výrobca Einhell vám predstavuje veľmi kvalitné výrobky. Tým ale naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. Mrknite na ďalší tovar od výrobcu Einhell. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Einhell TC-TS 200 Classic od dodávateľa so skvelou povesťou Einhell môžete zaobstarať práve dnes skutočne výhodne. Ceny už od 89 EUR.