Eve Light Switch

Diaľkové ovládanie Eve Light Switch: S Eve Light Switch môžete inteligentne ovládať svoje osvetlenie doma. K iPhone telefónu ľahko pripojíte... viac informácií »
Eve Light Switch
Značka: EVE
111 EUR
Overiť dostupnosť »
Diaľkové ovládanie Eve Light Switch: S Eve Light Switch môžete inteligentne ovládať svoje osvetlenie doma. K iPhone telefónu ľahko pripojíte...

Diaľkové ovládanie Eve Light Switch: S Eve Light Switch môžete inteligentne ovládať svoje osvetlenie doma. K iPhone telefónu ľahko pripojíte vypínač pomocou Bluetooth technológie a hneď začnete rozširovať možnosti vášho osvetlenia. Okrem zdieľania a harmonizácie všetkého prepojeného osvetlenia môžete riadiť farby a teplotu podľa denných rozvrhov. Eve Light Switch môžete ovládať aj s Apple TV alebo HomePod. Osvetlenie je možné ovládať aj na cestách a simulovať tak vašu prítomnosť proti krádeži. Kľúčové vlastnosti inteligentného vypínača Eve Light SwitchOvládajte inteligentne svoje osvetlenie s vypínačom Eve Light SwitchĽahko zapojíte k iPhonu alebo k Apple HomeKitMinimalistické biele spracovanie nenaruší žiadny priestorOvládajte osvetlenie pomocou denných rozvrhovKontrolujte viac osvetlení naraz s Eve Light Switch

Unikátny a obľúbený produkt Eve Light Switch máte možnosť zohnať bezprostredne tu na našom webe v známej sekcii na světla. Teraz získate ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu.

Obľúbený tovar Eve Light Switch od výrobcu so zárukou kvality EVE možno zohnať dnes za dobrú cenu! Ponuky už od 111 EUR.