H2O COOL Ph Plus 1,4 kg

Nový tovar H2O COOL Ph Plus 1,4 kg od značky s dlhou tradíciou H2O COOL je možné zaobstarať práve teraz u nás extra výhodne! Cena od 6,19 EUR. EAN: AF434253723
H2O COOL Ph Plus
Značka: H2O COOL
6,19 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Bazénová chémia H2O COOL Ph Plus 1,4 kg: Prípravok H2O COOL Ph Plus je určený na zvýšenie pH bazénovej vody. Ideálna hodnota pH pri používaní bezchlórovej a chlórovej dezinfekcie vody je 7,0 až 7,4. Ak pH opustí túto vymedzenú oblasť, dochádza k zníženiu účinnosti a zvýšeniu spotreby dezinfekčných prípravkov. Pri nízkom ph (pH < 7,2) korodujú kovové časti bazéna a víriviek a rýchlejšie blednú farby plastov a fólií v bazéne a vírivke. Pri vysokom pH (> 7,6) dochádza k zakaleniu vody a tvorbe rias. Môže tiež dôjsť k podráždeniu očných spojiviek a kože. Kľúčové vlastnosti bazénového prípravku H2O COOL Ph Plus 1,4 kgPrípravok na zvýšenie pH bazénovej vody H2O COOLBezchlórové zloženieNapomáha k udržaniu ideálnej hodnoty pH v bazéneH2O COOL Ph Plus predchádza korózii kovových častí a blednutiu farby plastov a fólií v bazéne a vo vírivke v dôsledku nízkeho pH Bezpečnosť a prvá pomoc:H318 Spôsobuje vážne poškodenie očíP102 Uchovávajte mimo dosahu detíP280 Noste ochranné rukavice, ochranný odev, ochranné okuliare alebo tvárový štítP305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaníP310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM alebo lekáraP501 Zneškodnite obsah/nádobu ako nebezpečný odpad.

Tento dizajnový produkt H2O COOL Ph Plus 1,4 kg môžete kúpiť ešte na webe zaradený v kategórii príslušenstvo! Mrknite na akčné produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu!