naradierizenek.sk

Hliníková panvica s teflonovým povrchom Platinum Plus 280 mm

Často hľadaný tovar Hliníková panvica s teflonovým povrchom Platinum Plus 280 mm od top značky Yato>Yato GASTRO ľahko nájdete tu teraz práve za rozumné peniaze. Ponuka už od 22,70 EUR.
EAN: YG-00132
Hliníková panvica s teflonovým povrchom Platinum Plus 280 mm

Popis produktu

Popis produktu

Hliníková panvica s teflonovým povrchom Platinum Plus 280 mm | model: YG-00132

Hliníková panvica s teflonovým povrchom Platinum Plus 280 mm  s priemerom 280 mm a hĺbkou 45 mm je vyrobená z liateho hliníka s hrúbkou 4 mm. V dôsledku toho sa teplo rozdeľuje rýchlo a rovnomerne po celej pracovnej ploche. Je to dôležité najmä pri vyprážaní, pretože pokrmy sú rovnomerne vyprážané bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Hliníková panvica s teflonovým povrchom Platinum Plus 280 mm | YG-00132 YATO je pokrytá originálnym trojvrstvovým náterovým systémom TEFLON ™ PLATINUM PLUS, ktorý má najlepšie dostupné parametre na trhu.

Trojvrstvový náter TEFLON ™ PLATINUM PLUS zabraňuje prilepeniu surovín na povrch panvice. To umožňuje vyprážanie pomocou minimálneho množstva tuku. Okrem toho je prispôsobený na prácu pri teplotách do 250 ° C, ktoré umožňujú vyprážanie alebo grilovanie bez obáv o poškodenie panvice. Najdôležitejšou výhodou náteru TEFLON ™ PLATINUM PLUS je vysoká odolnosť proti oderu a poškriabaniu. Je možné používať kovové kuchynské náradie.

Významnou výhodou náteru TEFLON ™ je tiež ľahké a rýchle čistenie. Rukoväť je vyrobená z epoxidovej ocele, ktorá je spojená s pracovnou časťou pomocou 3 nitov.

Technické parametre:

  • Priemer [mm]: 280
  • Výška [mm]: 45
  • Hrúbka [mm]: 4
  • Materiál: Hliníkový teflón