naradierizenek.sk

KASTRÓL S VEKOM Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE 20×10,5CM 3,3L

Tento zľavnený produkt KASTRÓL S VEKOM Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE 20x10,5CM 3,3L od výrobcu so skvelou povesťou Yato>Yato GASTRO môžete si kúpiť v našej online ponuke až neuveriteľne lacno! Vo skvelej akcii za 26,60 EUR.
EAN: YG-00061
KASTRÓL S VEKOM Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE 20x10

Popis produktu

Profesionálny kastról s pokrievkou, rozmery 20×10,5 cm a objem 3,3 l. Kastról YATO Professional Kitchen Equipment je určený pre profesionálne použitie v gastronomickom priemysle. Je ideálny na prípravu všetkých druhov dusených jedál. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 21/0 , špeciálne vyvinutej pre použitie v gastronómii. Najdôležitejšou výhodou panvíc vyrobených z tohto druhu ocele je až o 30 % väčšia vodivosť tepla ako u štandardných panvíc z ocele 304. Vyznačujú sa tiež zvýšenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a pôsobeniu organických kyselín a čistiacich prostriedkov. 

Preto sú vhodné do umývačky riadu a odolné voči intenzívnemu čisteniu.

Dôležité je, že hrnce vyrobené z ocele typu 21/0 neobsahujú mangán a nikel, ktoré sú škodlivé pre ľudské zdravie.

Špeciálny dizajn dna kapsuly rozdeľuje teplo rovnomerne po celej ploche dna, čo zvyšuje využitie tepla a efektivitu varenia. To sa priamo premieta do ich kvality a komfortu práce kuchára. Toto riešenie tiež znižuje riziko pripálenia jedla.

Feromagnetická vložka v spodnej časti umožňuje použitie hrnca YATO na akomkoľvek type sporáka, ako je:
– elektrický
– indukčný
– plynový
– keramický.

Bočné steny kastrola a pokrievka sú vyrobené z hrubej ocele , ktorá si udrží teplotu dlhšie ako štandardný riad z ocele typu 304.

Hrnce YATO sa vyznačujú mimoriadne masívnymi a neohrievajúcimi sa, pevne uchytenými rukoväťami. To zaručuje bezpečnosť a dlhodobú životnosť používania.

Účel / aplikácia

Určené na profesionálne použitie v gastronomickom priemysle. Je ideálny na varenie všetkých druhov jedál.

Parametre

  • Kapacita [l]: 3,3
  • Priemer [mm]: 200
  • Výška [mm]: 105
  • Hrúbka steny [mm]: 0,8
  • Hrúbka dna [mm]: 5.6
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 21/0