M.A.T. Obrubník skrytý, 12,5 cm × 8 m

Lem trávnika M.A.T. Obrubník skrytý, 12,5 cm × 8 m:Patríte medzi tých, ktorí sa snažia vyšperkovať svoju záhradku podľa svojich predstáv? Možno... viac informácií »
M.A.T. Obrubník skrytý
Lem trávnika M.A.T. Obrubník skrytý, 12,5 cm × 8 m:Patríte medzi tých, ktorí sa snažia vyšperkovať svoju záhradku podľa svojich predstáv? Možno...

Lem trávnika M.A.T. Obrubník skrytý, 12,5 cm × 8 m:Patríte medzi tých, ktorí sa snažia vyšperkovať svoju záhradku podľa svojich predstáv? Možno by sa vám mohol hodiť tento šikovný skrytý obrubník značky M.A.T.. Je vyrobený z vysokokvalitného a odolného materiálu, ktorý je skvele pružný, takže len tak nepraskne a vy si ho môžete krásne vytvarovať podľa svojich predstáv. Ide o vynikajúce riešenie, ak potrebujete oddeliť rôzne plochy, napríklad trávniky od štrkových povrchov či kvetinové záhony. Dĺžka tohto obrubníka je 8 m a výška 12,5 cm.Kľúčové vlastnosti obrubníka M.A.T. s dĺžkou 8 mŠikovný pomocník pri oddeľovaní rôznych povrchov v záhradePružný materiálJednoduchá aplikáciaDĺžka 8 m a výška 12,5 cm

Vysokokvalitný tovar M.A.T. Obrubník skrytý, 12,5 môžete zaobstarať aktuálne tu na stránkach v obľúbenej kategórii pestovanie! Teraz môžete získať iné výrobky v spomínanej kategórii za rozumné peniaze. To nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme v ponuke však tiež ďalšie skvelé kúsky od výrobcu M.A.T. Group. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Často hľadaný tovar M.A.T. Obrubník skrytý, 12,5 cm × 8 m od spoľahlivej značky M.A.T. Group pohodlne získate aktuálne na webe za super peniaze! Produkt kúpite teraz u nás za 19 EUR.