Makita DDF458RF3J

Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J:Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J je univerzálny pomocník, s ktorým budete schopní vŕtať diery aj priťahovať skrutky.... viac informácií »
Makita DDF458RF3J
Značka: Makita
386 EUR
Overiť dostupnosť »
Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J:Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J je univerzálny pomocník, s ktorým budete schopní vŕtať diery aj priťahovať skrutky....

Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J:Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J je univerzálny pomocník, s ktorým budete schopní vŕtať diery aj priťahovať skrutky. Srdcom tohto stroja je elektromotor, ktorý je zabezpečený v tele nástroja. Krútiaci moment akumulátorovej vŕtačky MAKITA dosahuje hodnotu 91 Nm, preto nie sú pre túto vŕtačku ani tvrdšie materiály orieškom. Určite využijete aj skľučovadlo na upnutie vrtáku s priemerom 13 mm. Vzhľadom na kompaktné vyhotovenie je hmotnosť aku vŕtačky iba 2,3 kg, čo je príjemné pri dlhšej práci. Pri jej výbere myslite aj na to, že je dvojrýchlostná. Významné parametre aku vŕtačky Makita DDF458RF3J Spoľahlivý pomocník potrebný v každej domácnosti Akumulátorová vŕtačka MAKITA vám uľahčí a urýchli prácu Skvelá ovládateľnosť vďaka nízkej hmotnosti 2,3 kg Nástroj sa prichytáva cez rýchloupínacie skľučovadlo Hmotnostná kategória: štandardný – 2 až 3 kg Aku vŕtačka Makita DDF458RF3J je dvojrýchlostná Skľučovadlo disponujúce maximálnym rozsahom 13 mm Kapacita batérie je 3 Ah Napätie akumulátora: 18 V

V zľave kus Makita DDF458RF3J máte možnosť nájsť okrem iného tu na našich stránkach umiestnený v sekcii aku. Vyhľadajte si úplne nové produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu. U zákazníkov obľúbený výrobca Makita vyrába vysoko kvalitné produkty. Urobte si radosť. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky viac skvelých výrobkov od dodávateľa Makita. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný tovar Makita DDF458RF3J od spoločnosti Makita jednoducho môžete získať zrovna naozaj lacno! Ceny už od 386 EUR.