PATTEX Chemoprén Extrém 120 ml

Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém 120 ml: Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém je špeciálne určené na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Ideálne... viac informácií »
PATTEX Chemoprén Extrém 120
Značka: Pattex
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém 120 ml: Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém je špeciálne určené na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Ideálne...

Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém 120 ml: Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém je špeciálne určené na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Ideálne je na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a tiež rôznych materiálov z tvrdých umelých hmôt. Využiť ho môžete aj na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám. Lepidlo PATTEX Chemoprén Extrém tak predstavuje nenahraditeľného pomocníka do každej domácnosti aj dielne. Kľúčové vlastnosti lepidla PATTEX Chemoprén Extrém 120 mlKontaktné lepidloUrčené na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťouIdeálne na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a materiálov z tvrdých umelých hmôtPATTEX Chemoprén Extrém možno využiť aj na lepenie izolačných materiálov Objem: 120 ml


Tento najpredávanejší produkt PATTEX Chemoprén Extrém 120 ide nakúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii lepidlá! Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty z tejto známej sekcie za super cenu! Tento výnimočný výrobca Pattex má v stálej ponuke špičkový sortiment.

Tento najpredávanejší produkt PATTEX Chemoprén Extrém 120 ml od top výrobcu Pattex pohodlne získate práve teraz v našej ponuke so zľavou! Ponuky už od 4 EUR.