Rottner COMO nerez

Poštová schránka Rottner COMO nerez:Priestranná poštová schránka Rottner COMO nerez je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestila všetka pošta. Túto... viac informácií »
Rottner COMO nerez
Značka: Rottner
38 EUR
Overiť dostupnosť »
Poštová schránka Rottner COMO nerez:Priestranná poštová schránka Rottner COMO nerez je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestila všetka pošta. Túto...

Poštová schránka Rottner COMO nerez:Priestranná poštová schránka Rottner COMO nerez je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestila všetka pošta. Túto schránku je možné umiestniť dovnútra aj von, rozhodnutie je len na vás. O uloženú poštu nemusíte mať strach, keďže schránku jednoducho zamknete. To garantuje, že sa k pošte dostanete iba vy či ľudia, ktorí majú prístup ku kľúču. Tento model je vybavený menovkou, aby sa zabránilo zámene príjemcov. Materiál, z ktorého je vyrobená schránka Rottner COMO nerez je nerez. Schránka má rozmery 250 × 320 × 85 mm. Dôležité prednosti poštovej schránky Rottner COMO nerez Schránku je možné využiť vonku aj vnútri Materiál: nerez Ďalšie vlastnosti: menovka Farba: strieborná Veľkosť schránky: 250 × 320 × 85 mm


Unikátny a obľúbený tovar Rottner COMO nerez môžete dostať v pohode na našich stránkach zaradený v sekcii poštové schránky. Teraz si môžete vybrať ešte iné produkty z tejto rubriky za internetové ceny.

Tento žiadaný produkt Rottner COMO nerez od výrobcu so skvelou povesťou Rottner získajte tady za extra cenu! Teraz môžete mať za 38 EUR.