naradierizenek.sk

Segmentový pílový list HSS 88 mm multifunkčný (drevo, plast, kov)

Vysokokvalitný kus Segmentový pílový list HSS 88 mm multifunkčný (drevo, plast, kov) s osvedčenou značkou Yato môžete si kúpiť aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu! Na našich stránkach za 5,80 EUR.
EAN: YT-34680
Segmentový pílový list HSS 88 mm multifunkčný (drevo
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
5,80 EUR

Popis produktu

Segmentový pílový list HSS pre Multifunkčný oscilačný nástroj YATO82220“ (a pre mnoho ďalších výrobcov, napr. kompatibilných s Bosch OIS), s priemerom 88 mm, materiál z rýchlo-reznej ocele BiMetal, vhodný na hlboké rezy do tvrdých materiálov ako oceľ, drevo, plast a ďalších podobných.

Upínanie OIS dovoľuje tento nástroj použiť v oscilačných prístrojoch značiek ako napríklad:
YATO, Fein, Bosch, Makita, Miwaukee, AEG, Skil, Einhell, PowerUp, Extol, Worx, Multi Master, Rockwell a mnoho ďalších.

Oscilačné náradie Multipríslušenstvo YATO Series Quick Release System umožňuje rýchlu jednoduchú výmenu príslušenstva, bez použitia náradia, ktorá výrazne zjednodušuje a urýchľuje prácu.

Multifunkčný oscilačný nástroj je najvšestrannejším  nástrojom na trhu, veľmi cenený pre jeho všestrannosť, ľahké použitie, jemnú a aj jednoduchú manipuláciu. Použitie je naozaj veľmi široké s príslušenstvom YATO, môžeme prerezávať, hlboko rezať, brúsiť, odstraňovať maltu, lepidlofarbu Možno s ním pracovať v miestach neprístupných pre iné zariadenia. Toto všetko sa dosahuje vďaka kmitom príslušenstva vo vysokých frekvenciách s minimálnymi vibráciami, Takto možno jednoducho udržať plnú kontrolu nad nástrojom.

[if gte mso 9]>

Normal
0


21


false
false
false

SK
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

[if gte mso 9]>[if gte mso 10]>