naradierizenek.sk

STROJ NA VÁKUOVÉ BALENIE 460 mm

Lacný produkt STROJ NA VÁKUOVÉ BALENIE 460 mm od top výrobcu Yato>Yato GASTRO jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz len za 2 425 EUR.
EAN: YG-09312
STROJ NA VÁKUOVÉ BALENIE 460 mm

Popis produktu

Voľne stojaci vákuový baliaci stroj YATO so šírkou zvárania 460 mm.

Komorový vákuový baliaci stroj je veľmi užitočným nástrojom v každom gastronomickom mieste.

Umožňuje vákuové balenie potravín, vďaka čomu zostanú čerstvé oveľa dlhšie bez kyslíka

Zabalené produkty sa potom môžu skladovať v chladničke s mrazničkou veľmi dlhú dobu. To vám umožní minimalizovať straty spojené s vyhodením nepoužitých produktov alebo keď sa blíži dátum ich spotreby. Umožňuje tiež skladovanie sezónnych produktov.

Vákuové balenie je ideálne aj na marinovanie potravín. Vďaka vákuu preniká marináda oveľa hlbšie do produktu, čo mu umožňuje dosiahnuť oveľa lepšie výsledky v porovnaní s tradičnými postupmi.

Vhodné aj na varenie čoraz populárnejšou metódou sous-vide.

Najkvalitnejšie čerpadlo s kapacitou až 20 m3/h a dve tesniace lišty so šírkou až 460 mm inštalované na oboch stranách komory umožňujú veľmi rýchle balenie aj veľkých vreciek.

Plne automatický proces balenia a možnosť regulácie doby tesnenia značne uľahčujú a urýchľujú prácu. Na druhej strane nainštalovaný digitálny displej a indikátor tlaku sú čitateľné a poskytujú plnú kontrolu nad celým procesom balenia.

Vákuový baliaci stroj YATO je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín. 

Vákuová komora s rozmermi 460 x 610 x 150 (210) je vyrobená z hrubej a pevnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje veľmi dlhú životnosť. Zaoblené tvary uľahčujú údržbu.

Kryt baliaceho stroja je vyrobený z veľmi pevného plastu v priehľadnej farbe. To vám umožní sledovať proces balenia a plne ho kontrolovať. Okrem toho má veko priehlbinu, ktorá ďalej zvyšuje výšku komory zo 150 mm na 210 mm, čo umožňuje balenie väčších produktov.

Samostatne stojaci baliaci stroj YATO s vonkajšími rozmermi 630 x 790 x 960 mm váži 121 kg. 

Zariadenie má výkon 900W a je napájané 230V ~ 50Hz.

Parametre

  • Šírka [mm]: 460
  • Výška [mm]: 150 (210)
  • Hmotnosť [kg]: 121
  • Rozmery (DxŠxV) [cm]: 630x790x960
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ