naradierizenek.sk

VARNÍK NA VARENIE A OHRIEVANIE VODY, 10L

Lacný produkt VARNÍK NA VARENIE A OHRIEVANIE VODY, 10L od kvalitnej značky Yato>Yato GASTRO je možné zaobstarať na našich stránkach teraz v bezva akcii. Práve možno objednať len za 89,50 EUR.
EAN: YG-04310
VARNÍK NA VARENIE A OHRIEVANIE VODY

Popis produktu

Varník na vodu YATO s objemom 10L.

Zariadenie určené na rýchle varenie veľkého množstva vody, na prípravu kávy, čaju alebo instantných nápojov.

Varník YATO je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele, leštenej do vysokého lesku, vďaka čomu pôsobí veľmi elegantne v hoteloch, konferenčných miestnostiach a reštauráciách.

Vysoká kvalita povrchovej úpravy sa spája so spoľahlivosťou vyplývajúcou z použitia veľmi účinných ohrievačov a špeciálneho bezpečnostného systému.

Ohrievač 1650W je umiestnený pod spodnou časťou variča . Toto riešenie má množstvo výhod. Najdôležitejší je nedostatočný kontakt s vodou, takže sa na nej netvorí vodný kameň, ktorý môže časom viesť k prehriatiu a poruche. Veľmi dôležitá je aj možnosť ľahkého čistenia nádoby a odvápnenia.

Navyše ochrana proti prehriatiu a chodu nasucho  výrazne predlžuje životnosť zariadenia.

Varič je nastaviteľný v rozsahu 30 ~ 110 ° C. Na druhej strane vstavané kontrolky indikujú ohrev a udržiavanie teploty . Vypínač umožňuje vypnúť zariadenie bez vytiahnutia zástrčky zo siete.

Na vonkajšej strane nádoby je ukazovateľ hladiny vody so stupnicou vyjadrenou v litroch . Na oboch stranách sú pohodlné, na dotyk príjemné rukoväte. Ich konštrukcia je tiež systémom TWIST-LOCK  , vďaka ktorému je možné veko pevne uzavrieť.

Na zamedzenie kvapkania sa používa kohútik so špeciálnym dizajnom.

Plastová ochranná základňa umožňuje inštaláciu odkvapkávacej misky YATO YG-04325.

Účel / aplikácia

Ohrev a vriaca voda

Parametre

  • Kapacita [l]: 10
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ