naradierizenek.sk

VEKO GN 1/4 PC

Tento najpredávanejší produkt VEKO GN 1/4 PC od renomovaného dodávateľa Yato>Yato GASTRO jednoducho nájdete práve dnes vo výhodnej akcii. K dispozícii teraz v predaji za 3 EUR.
EAN: YG-00437
VEKO GN 1/4 PC

Popis produktu

Popis produktu

Polykarbonátové veko pre nádobu YATO GN 1/4.

Rozmery v súlade so štandardizáciou GASTRO ŠTANDARDOV PN-EN 631-1:1996.

Vyrobené z najvyššej kvality PC polykarbonátu, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čo zaisťuje veľmi dlhú životnosť. Sú určené na profesionálne použitie v reštauráciách, baroch alebo zariadeniach spoločného stravovania.

Ich jedinečné vlastnosti umožňujú ich použitie v chladiacich alebo mraziacich podmienkach pri teplotách do – 40 °C. Sú tiež ideálne na použitie v rozsahu vyšších teplôt dosahujúcich až 99 °C. Vďaka tomu môžu byť použité na skladovanie teplých jedál. Nie sú však určené na použitie v bain-marie alebo combi parníkoch.

Viečka značky YATO majú veľmi hladký povrch, vďaka čomu sa ľahko čistia a udržiavajú čisté. K dispozícii je aj umývanie riadu v umývačkách riadu. Neabsorbujú pachy ani príchute, takže po umytí sa môžu použiť na skladovanie iných výrobkov.

Osobitná pozornosť sa venovala detailom, ako sú zaoblené rohy alebo hladké hrany, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Ďalšie reliéfy po obvode každého veka posilňujú jeho štruktúru, chránia ju pred záhybmi vytvorenými počas prevádzky a umožňujú stohované skladovanie.

Parametre

  • Dĺžka [mm]: 265
  • Šírka [mm]: 162
  • Materiál: PC
  • Gastronomický štandard [GN]: 1/4