naradierizenek.sk

VEKO NA GASTRO NÁDOBU, NEREZ, GN 1/4, 265x162mm

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar VEKO NA GASTRO NÁDOBU, NEREZ, GN 1/4, 265x162mm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Yato>Yato GASTRO pohodlne zaobstaráte práve skutočne výhodne. Práve teraz len za 3,20 EUR.
EAN: YG-00373
VEKO NA GASTRO NÁDOBU

Popis produktu

Veko na nádobu GN značky YATO z nerezovej ocele, rozmery 1/4.

Veko je určené pre gastronádoby radu YATO Professional Kitchen Equipment v súlade s normou GASTRO NORM PN-EN 631-1: 1996. Veká sú vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele typu 201 s matným a hladkým povrchom.

Veká na nádoby GN YATO sú určené pre profesionálne použitie v zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa na skladovanie potravín v chladenom aj mraziarenskom prostredí až do -40 °C. Nádoby sú tiež ideálne pre prácu v rozsahu vyšších teplôt až do +300 °C. Vďaka tomu sú vhodné pre prevádzku v technológii konvektomatov.

Veká na kontajnery GN YATO boli vyrobené s použitím najmodernejších technológií. Vďaka tomu bola dosiahnutá najvyššia kvalita spracovania. Osobitná pozornosť bola venovaná detailom, ako sú zaoblené rohy alebo hladké hrany , ktoré zaisťujú vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Dodatočné prítlačné zariadenia po obvode každého krytu spevňujú jeho štruktúru a chránia ho pred záhybmi vznikajúcimi počas prevádzky. To zaručuje dlhé roky používania za každých podmienok.

Hladký povrch vhodný do umývačky riadu navyše uľahčuje ich udržiavanie v čistote.

Účel / aplikácia

Veká na nádoby GN YATO sú určené pre profesionálne použitie v zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa na skladovanie potravín v chladenom aj mraziarenskom prostredí až do -40 °C. Nádoby sú tiež ideálne pre prácu v rozsahu vyšších teplôt až do 300 °C. Vďaka tomu sú vhodné pre prevádzku v technológii konvektomatov.

Parametre

  • Dĺžka [mm]: 265
  • Šírka [mm]: 162
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 201
  • Gastronomický štandard [GN]: 1/4