naradierizenek.sk

DIELENSKÁ LAMPA 3W COB LED

Tento neodolateľný produkt DIELENSKÁ LAMPA 3W COB LED od nášho známeho výrobcu Yato nájdete práve teraz v našej ponuke za priaznivú cenu! Teraz nakúpite za 30,75 EUR.
EAN: YT-08504
DIELENSKÁ LAMPA 3W COB LED
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
30,75 EUR

Popis produktu

YT-08504 je profesionálne, nabíjateľné prenosné LED svietidlo.

  • Lampa má modernú COB LED s vysokou účinnosťou, ktorá poskytuje studené svetlo so svetelným tokom až 250 lumenov. Táto farba a intenzita zaisťujú optimálnu viditeľnosť na každom pracovisku.
  • Okrem toho je na čele lampy nainštalovaných 7 LED diód, ktoré fungujú ako baterka a umožňujú osvetlenie ťažko dostupných miest.
  • Otočné puzdro umožňuje naklonenie žiarovky v akomkoľvek uhle. Vďaka tejto funkcii a navyše dvom háčikom a trom magnetom sa dá ľahko a flexibilne upevniť. To zaisťuje možnosť dobrého osvetlenia požadovaného priestoru a ponechania voľných rúk.
  • Lampa je napájaná priestrannou 1800mAh lítium-iónovou batériou, ktorá zaisťuje 4 hodiny nepretržitej prevádzky. Úplné nabitie batérie trvá 4 hodiny.
  • Lampa má univerzálnu zásuvku na nabíjanie μUSB. Nabíjačka má odnímateľný USB kábel, ktorý umožňuje nabíjať lampu z počítača, powerbanky alebo iných zariadení pomocou USB zásuvky.

Vďaka rôznym funkciám ho možno využiť ako v profesionálnych aplikáciách, napr. na stavenisku alebo v autodielni, tak aj ako hobby v garáži, záhrade, ako aj počas cesty. Lampa, 230V AC nabíjačka, 12V nabíjačka do auta (zásuvka zapaľovača cigariet)