naradierizenek.sk

FORMA NA DEKORATÍVNE DLAŽOBNÉ KOCKY

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar FORMA NA DEKORATÍVNE DLAŽOBNÉ KOCKY od známej kvalitnej značky Vorel pohodlne nakúpite práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! V akcii za 8,70 EUR.
EAN: 35064
FORMA NA DEKORATÍVNE DLAŽOBNÉ KOCKY
Overiť dostupnosť »
Značka: Vorel
8,70 EUR

Popis produktu

Forma, ktorá sa odtlačí v naliatom, čerstvom betóne, imituje dlaždice alebo kamene. Forma je vyrobená z tvrdého polypropylénového (PP) plastu, vďaka čomu je vhodná na opakované použitie.

  • rozmery cca 400 x 400 mm
  • výška formy: 40 mm

Aby sa v krátkom čase dosiahol čo najpriaznivejší efekt, oplatí sa použiť niekoľko foriem, pričom vzor vytlačíte, napr. zo štyroch segmentov.

Na dokončovanie, zdobenie záhradných chodníkov, terás, schodov, podláh a iných betónových poterov. Získame predbežný obrys dlaždíc alebo položených kameňov. Dosiahnutý efekt sa zvýši dokončením vzoru injektážou alebo farbením špeciálnymi prostriedkami na betón. Do pripraveného betónového poteru umiestnite / citlivo zatlačte / vybranú formu tak, aby ju bolo možné po stuhnutí betónu vytiahnuť. Po odstránení formy získame konkávny vzor zodpovedajúci zvolenej forme na pripravenom podklade. Po dokončení práce formu umyte odstránením zvyškov materiálu z nej.