naradierizenek.sk

Guľatá chladiarenska vitrína 100L výkon 170W chladivo R600a +2°C do +8°C

Unikátny a obľúbený produkt Guľatá chladiarenska vitrína 100L výkon 170W chladivo R600a +2°C do +8°C od spoločnosti s popredným postavením na trhu Yato ľahko nájdete u nás právě za neuveriteľne výhodnú cenu! Akčná cena 925,40 EUR.
EAN: YG-05094
Guľatá chladiarenska vitrína 100L výkon 170W chladivo R600a +2°C do +8°C
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
925,40 EUR

Popis produktu

Nastaviteľná okrúhla chladiarenska vitrína s kapacitou 100 l v čiernej farbe je určená na zobrazovanie koláčov, koktailov alebo rôznych druhov nápojov. Moderný dizajn v kombinácii s vysokou kvalitou surovín znamená, že chladiace vitríny sú na prednej strane dokonale prezentované vo všetkých typoch cukrárni, kaviarní, reštaurácií a nákupných centier. 

Inštalované LED osvetlenie okrem toho vystavuje prezentované jedlá veľmi atraktívnym spôsobom a nabáda ich, aby si ich vybrali. 

Chladiaca doska má kapacitu 100 l a má tri výškovo nastaviteľné tvrdené sklenené po Prístup k nim je cez otvárateľné sklenené dvere so samouzatváracou funkciou. Sú vyrobené z tvrdeného skla, rovnako ako okrúhle čelné sklo. To zaisťuje vysokú pevnosť a zároveň veľmi dobré izolačné vlastnosti. 

Pracuje v teplotnom rozmedzí + 2 ~ + 8 ° C pomocou chladiva R600a. Na druhej strane použitá technológia núteného chladenia a funkcia automatického odmrazovania zabezpečujú veľmi efektívnu prevádzku a zároveň šetria energiu. 

Predĺženie sa ovláda pomocou elektronického regulátora s ukazovateľom teploty.