naradierizenek.sk

Magnetická vodováha 600 mm, hliníkový profil

Neodolateľný kus Magnetická vodováha 600 mm, hliníkový profil od skvelej a známej značky Yato je možné zaobstarať zde teraz za super cenu! V súčasnosti za cenu 7,35 EUR.
EAN: YT-30061
Magnetická vodováha 600 mm
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
7,35 EUR

Popis produktu

Magnetická vodováha vyrobená zo stabilného hliníkového profilu. Vybavená 2 fľaštičkami z akrylového skla, naplnená žltou tekutinou zvyšujúcou viditeľnosť. Použitím najmodernejších technologických riešení v liekovke sa získal zreteľný účinok lupy. Zrkadlový povrch pod liekovkou vytvára dojem osvetlenia, čo veľmi uľahčuje pozorovanie a presné meranie. Libely označujú zvislú a vodorovnú polohu. Boli zarámované z materiálu absorbujúceho otrasy. 
V spodnej meracej ploche bol po celej dĺžke umiestnený silný magnet, ktorý zaistil silnú priľnavosť k oceľovým povrchom (a iným magnetom). To uľahčuje prácu pri montáži konštrukcií, stavaní profilov pre sadrokartónové práce atď.
Telo má plastovú rukoväť. Koncové zarážky sú tiež vyrobené z tohto materiálu, ktorý účinne chráni úroveň pred účinkami náhodného nárazu. Za zmienku stojí špeciálna diera na zavesenie vodováhy, napríklad na stenu nástroja alebo policové regály. Hliníkový profil je trvalo zaistený vrstvou práškového laku. 
Presnosť údajov o vodováhe je 0,5 mm / m.  Zvlášť sa odporúča pri práci s profilmi pre sadrokartónové dosky.