naradierizenek.sk

Hrniec na varenie ryže 16,5 L

Tento kvalitný produkt Hrniec na varenie ryže 16,5 L od známeho výrobcu Yato>Yato GASTRO je možné zaobstarať tu teraz práve trvalo výhodne! Výhodne teraz u nás za 218,50 EUR.
EAN: YG-04695
Hrniec na varenie ryže 16

Popis produktu

Hrniec na varenie ryže s kapacitou 16,5 L značky YATO.

Špecializované zariadenie na varenie ryže s funkciou podpory tepla. Odporúča sa najmä pre reštaurácie, ktoré podávajú sushi alebo iné ryžové jedlá, stravovacie spoločnosti a zariadenia spoločného stravovania.
Zariadenie má funkciu, vďaka ktorej po dokončení varenia automaticky prejde do režimu zálohovania tepla. To vám umožní udržiavať vysokú teplotu ryže niekoľko hodín. To je obzvlášť užitočné v reštauráciách, ktoré postupne uvoľňujú jedlá, pretože nemusia niekoľkokrát variť ryžu, čo je veľká úspora času, práce a minimalizuje náklady.
Zariadenie má skutočnú kapacitu 16,5l. To umožňuje naložiť 5,5 l suchej ryže, čo je 30 porcií (každý 180 ml).
Ryžová nádrž s priemerom 320 mm a výškou 210 mm má reliéfnu stupnicu, vďaka ktorej môžete vidieť, koľko ryže je v nej.

Okrem toho má jeho vnútorný povrch nepriľnavý povlak, ktorý výrazne uľahčuje a urýchľuje jeho čistenie. Okrem toho súprava obsahuje špeciálnu silikónovú podložku, ktorá chráni pred spálením a prilepením ryže na dno.
Zariadenie má vstavaný senzor na ochranu pred prevádzkou bez nádrže. Okrem toho je nainštalovaný odnímateľný kontajner na kondenzáciu.
Vysoko kvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a rukoväte a uzávery vyrobené zo silného a odolného ABS zaručujú dlhodobé používanie.
Súbor bude obsahovať:

  • podložka proti pripáleniu
  • ryžová lopatka
  • aplikačná lyžica
  • miešacie špachtle