naradierizenek.sk

KUCHYNSKÝ KONTAJNER GN 1/1 200MM PC

Vysokokvalitný kus KUCHYNSKÝ KONTAJNER GN 1/1 200MM PC od známeho popredného výrobcu Yato>Yato GASTRO ľahko môžete získať tu za primerané peniaze. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 23,10 EUR.
EAN: YG-00393
KUCHYNSKÝ KONTAJNER GN 1/1 200MM PC

Popis produktu

Popis produktu

Profesionálny kontajner GN od yato vyrobený z polykarbonátu s rozmermi GN 1/1 200 mm a objemom 25,6 l.

Kontajner má rozmery v súlade so štandardizáciou GASTRO NORM PN-EN 631-1:1996.

Cateringové kontajnery YATO sú vyrobené z najkvalitnejšieho PC polykarbonátu, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čím sa zabezpečuje veľmi dlhá životnosť. Sú určené na profesionálne použitie v reštauráciách, baroch alebo zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa predovšetkým na skladovanie potravín, korenín atď. Ich jedinečné vlastnosti umožňujú ich použitie v chladiacich alebo mraziacich podmienkach pri teplotách do – 40 ° C. Sú tiež ideálne na použitie vo vyššom teplotnom rozsahu do 99 °C. Vďaka tomu môžu byť použité na skladovanie teplých jedál. Nie sú však určené na použitie v bain-marie alebo combi parníkoch.

Kontajnery YATO GN majú veľmi hladký povrch, vďaka čomu sa ľahko čistia a udržiavajú čisté. Je tiež možné ich umývať v umývačkách riadu.
Neabsorbujú pachy ani príchute, takže po umytí sa môžu použiť na skladovanie iných výrobkov.
Dôležitou výhodou týchto kontajnerov je aj stupnica vyjadrená v litroch, čo uľahčuje kontrolu úrovne obsahu.

Osobitná pozornosť sa venovala detailom, ako sú zaoblené rohy alebo hladké hrany, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Ďalšie reliéfy po obvode každého kontajnera posilňujú jeho štruktúru, chránia ju pred záhybmi vytvorenými počas prevádzky a umožňujú stohované skladovanie.

Parametre

  • Kapacita [l]: 25,6
  • Dĺžka [mm]: 530
  • Šírka [mm]: 325
  • Výška [mm]: 200
  • Materiál: PC
  • Gastronomický štandard [GN]: 1/1