naradierizenek.sk

KUCHYNSKÝ KONTAJNER GN GN 1/9 100MM PC

Tento vynikajúci produkt KUCHYNSKÝ KONTAJNER GN GN 1/9 100MM PC od skvelého výrobcu Yato>Yato GASTRO môžete získať ešte dnes až neuveriteľne lacno! Teraz v akcii 2,90 EUR.
EAN: YG-00431
KUCHYNSKÝ KONTAJNER GN GN 1/9 100MM PC

Popis produktu

Popis produktu

Profesionálny kontajner GN od yato vyrobený z polykarbonátu s rozmermi GN 1/9 100 mm a objemom 0,85 l.

Kontajner má rozmery v súlade so štandardizáciou GASTRO NORM PN-EN 631-1:1996.

Cateringové kontajnery YATO sú vyrobené z najkvalitnejšieho PC polykarbonátu, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čím sa zabezpečuje veľmi dlhá životnosť. Sú určené na profesionálne použitie v reštauráciách, baroch alebo zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa predovšetkým na skladovanie potravín, korenín atď. Ich jedinečné vlastnosti umožňujú ich použitie v chladiacich alebo mraziacich podmienkach pri teplotách do – 40 ° C. Sú tiež ideálne na použitie vo vyššom teplotnom rozsahu do 99 °C. Vďaka tomu môžu byť použité na skladovanie teplých jedál. Nie sú však určené na použitie v bain-marie alebo combi parníkoch.

Kontajnery YATO GN majú veľmi hladký povrch, vďaka čomu sa ľahko čistia a udržiavajú čisté. Je tiež možné ich umývať v umývačkách riadu.
Neabsorbujú pachy ani príchute, takže po umytí sa môžu použiť na skladovanie iných výrobkov.
Dôležitou výhodou týchto kontajnerov je aj stupnica vyjadrená v litroch, čo uľahčuje kontrolu úrovne obsahu.

Osobitná pozornosť sa venovala detailom, ako sú zaoblené rohy alebo hladké hrany, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Ďalšie reliéfy po obvode každého kontajnera posilňujú jeho štruktúru, chránia ju pred záhybmi vytvorenými počas prevádzky a umožňujú stohované skladovanie.

Parametre

  • Kapacita [l]: 0,85
  • Dĺžka [mm]: 176
  • Šírka [mm]: 108
  • Výška [mm]: 100
  • Materiál: PC
  • Gastronomický štandard [GN]: 1/9