naradierizenek.sk

Planetový mixér – objem 7 litrov

Exkluzívny tovar Planetový mixér - objem 7 litrov od známej spoločnosti Yato>Yato GASTRO získajte tady naozaj lacno. Momentálne k dispozícii za 527,90 EUR.
EAN: YG-03012
Planetový mixér - objem 7 litrov

Popis produktu

Mixér je určený na:

  • ľahké miesiace koláče,
  • šľahacia pena,
  • miešanie plnky.

Má plynulé nastavenie rýchlosti v rozsahu 0-780 ot / min, takže môžete voľne upravovať prevádzkový režim podľa vašich potrieb. Miešačka má ochranu pred spustením pri vysokej rýchlosti, ktorá zabraňuje vyliatiu obsahu z misky a tiež znižuje riziko poškodenia zariadenia. Okrem toho je zariadenie vybavené bezpečnostným spínačom, ktorý automaticky zastaví prácu, keď sa pokúsite zdvihnúť pracovnú hlavu.

Priehľadný ochranný kryt chráni pred náhodným zasunutím rúk do misky počas práce a pred vniknutím cudzích telies do nej. Okrem toho má nalievaciu dieru, ktorá vám umožňuje pridávať jednotlivé ingrediencie počas miešania.

420 x 400 x 230 mm mixér váži 17 kg . Teleso vyrobené z hliníka a ocele natreté strieborným kovom sa ľahko čistí. Keďže misky a doplnkové príslušenstvo sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele určenej na styk s potravinami.

Sklopná pracovná hlava uľahčuje výmenu príslušenstva a vyberanie misky s objemom 7 l a vnútorným priemerom 220 mm s otočným držiakom. Vďaka tomu sa veľmi ľahko čistia.

Mixér v súprave má ďalšie príslušenstvo:

  • háčik na miešanie ľahkých koláčov,
  • metla na šľahanie peny,
  • penová miešačka.

Je poháňaný motorom 350 W , napájaným 220 ~ 240V / 50 Hz, pomocou prevodovky , ktorá zaručuje veľmi dlhú životnosť mechanizmu a použitia.

Ďalšie produkty z kategórie Kuchynské spotrebiče