naradierizenek.sk

Ručné miešadlo na maltu 1600W 140L M14 priemer 160mm

Tento akčný tovar Ručné miešadlo na maltu 1600W 140L M14 priemer 160mm od kvalitnej značky Yato zoženiete tady teraz stále výhodne! Práve teraz len za 130,20 EUR.
EAN: YT-82607
Ručné miešadlo na maltu 1600W 140L M14 priemer 160mm
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
130,20 EUR

Popis produktu

Miešadlo YT-82607 1600W II prevodové stupne s priemerom mixéra 140mm

  • Stroj umožňuje miešanie sadrových mált (omietka), ako aj cementového muriva malty, samoisťovacích poterov, glazúrových lepidiel
  • V prvom prevodovom stupni je nízka rotačná rýchlosť prispôsobená vzduchovým spojivám (sušenie pod vplyvom kontaktu so vzduchom) – to predlžuje čas otvorenej práce na stene, pretože môžete aplikovať zmiešanú, ale nie prevzdušňovanú maltu a dlhšiu ako pri bežnom mixéri, ktorý vykonáva spracovanie balenia (postupne vyhladzuje nerovnosti)
  • Miešadlo má schopnosť zmiešať až 140l malty v jednom cykle vďaka vysokému krútiacemu momentu, výkonnému motoru a veľkému priemeru mixéra (140 mm)
  • To je kľúčová vlastnosť pri práci v súčasnosti módnymi rýchlymi anhydritovými potermi alebo cementovým tmelom, pretože môžete naliať v jednom cykle, napríklad podlahu kúpeľne bez rizika, že základný náter naliaty v niekoľkých vrstvách sa oddelí od poteru.
  • Pohodlná poloha rukovätí je navrhnutá tak, aby uľahčila prácu obsluhy, pretože nespôsobuje potrebu ohýbať sa v nútenej polohe pri miešaní malty, čo je dôležité, keď musíme rýchlo demontovať tenkovrstvovú fasádu pod vláknovou sieťou počas jedného cyklu miešania.
  • Štandardné vlákno M14 znamená, že po použití mixéra ho môžeme ľahko nahradiť novým

Puzdrá stroja sú navrhnuté tak, aby zvýšili odolnosť proti striekajúcej vode a prachu charakteristickú pre prácu so zmesami ošetrenými suchou vodou.