naradierizenek.sk

THERMOS plastový, 30L

Tento lacný produkt THERMOS plastový, 30L od tejto skvelej značky Yato>Yato GASTRO pohodlne dostanete tu teraz práve za dobrú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 125 EUR.
EAN: YG-09226
THERMOS plastový

Popis produktu

Cateringový termos YATO s objemom 30 litrov.

Cateringový kontajner YATO je určený pre reštaurácie, hotely a cateringové aktivity od malých rautov až po veľké outdoorové akcie. 

Vyznačuje sa najlepším pomerom ceny, výkonu a kvality produktu na trhu.

Je vyrobený z kvalitného polyetylénu odolného proti poškriabaniu či preliačine , ktorý chráni pred poškodením pri manipulácii a preprave.
Vo vnútri nádoby je zabudovaná nádrž vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele , vďaka čomu je odolná voči organickým kyselinám a ľahko sa udržiava v čistote.

Medzi nádržou a stenami je umiestnená špeciálna tepelnoizolačná vrstva , ktorá udržuje teplotu po mnoho hodín. V prípade horúceho obsahu je tepelná strata iba 5 °C za 4 hodiny . V prípade obsahu chladu je zvýšenie teploty len o 3 °C v priebehu 4 hodín .

Tepelnoizolačný výkon nádoby ju radí do popredia medzi tepelne najefektívnejším stravovacím zariadením na skladovanie potravín.

Termos má aj špeciálny dekompresný ventil , ktorý uľahčuje otváranie a odstraňuje problém prisatia vrchnáka pri preprave horúcich produktov.Vyrovnanie tlaku sa dosiahne stlačením ventilu.

V nádrži je inštalované tesnenie vyrobené z kvalitného silikónu , ktoré zabraňuje vytekaniu tekutého obsahu . Ľahko sa udržiava v čistote vďaka možnosti rozoberania a špeciálnemu tvaru uľahčujúcemu umývanie pod tečúcou vodou.

Termoizolačná nádoba je vybavená dvomi masívnymi držadlami z nerezovej ocele pre ľahkú prepravu a štyrmi západkami uzatvárajúcimi veko .

Vysoká kvalita a odolnosť týchto prvkov zaručuje dlhé roky bezproblémového používania.

Termos YATO má špeciálne razenie umožňujúce stohovanie nádob s rovnakým priemerom, preto je možné ich uloženie na relatívne malej ploche.

Účel / aplikácia

Preprava a skladovanie potravín

Parametre

  • Kapacita [l]: 30
  • Priemer [mm]: 350
  • Výška [mm]: 320
  • Rozmery (DxŠxV) [cm]: 41×38
  • Materiál: PE / SS201