naradierizenek.sk

VEKO NA GASTRO NÁDOBU, NEREZ, GN 2/3, 354x325mm,

Tento neodolateľný produkt VEKO NA GASTRO NÁDOBU, NEREZ, GN 2/3, 354x325mm, od dodávateľa s dlhou históriou Yato>Yato GASTRO ľahko nájdete zde teraz v bezva akcii. Ponuky už od 8,20 EUR.
EAN: YG-00377
VEKO NA GASTRO NÁDOBU

Popis produktu

Veko na nádobu GN značky YATO, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, rozmery 2/3 .

Veko je určené pre  gastronádoby radu YATO Professional Kitchen Equipment v súlade s normou GASTRO NORM PN-EN 631-1: 1996. Veká sú vyrobené z  najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele typu 201 s matným a hladkým povrchom.

Veká na nádoby GN YATO sú určené pre  profesionálne použitie v zariadeniach spoločného stravovania.  Používajú sa na skladovanie potravín v chladenom aj mraziarenskom prostredí až do  -40 °C.  Nádoby sú tiež ideálne pre prácu v rozsahu vyšších teplôt až do +300 °C. Vďaka tomu sú vhodné pre prevádzku v technológii konvektomatov.

Veká na kontajnery GN YATO boli vyrobené s použitím  najmodernejších technológií.  Vďaka tomu  bola dosiahnutá najvyššia kvalita spracovania.  Osobitná pozornosť bola venovaná detailom, ako sú  zaoblené rohy alebo hladké hrany , ktoré zaisťujú  vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Dodatočné prítlačné zariadenia po obvode každého krytu spevňujú jeho štruktúru a chránia ho pred záhybmi vznikajúcimi počas prevádzky. To zaručuje dlhé roky používania za každých podmienok.

Hladký povrch vhodný do umývačky riadu navyše uľahčuje ich udržiavanie v čistote.

Účel / aplikácia

Veká na nádoby GN YATO sú určené pre profesionálne použitie v zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa na skladovanie potravín v chladenom aj mraziarenskom prostredí až do -40 °C. Nádoby sú tiež ideálne pre prácu v rozsahu vyšších teplôt až do 300 °C. Vďaka tomu sú vhodné pre prevádzku v technológii konvektomatov.

Parametre

  • Dĺžka [mm]: 354
  • Šírka [mm]: 325
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 201
  • Gastronomický štandard [GN]: 2/3