naradierizenek.sk

Vodiaca lišta k reťazovej píle dĺžka 10´´, 40 odkazov, 3/8´´ rozstup, šírka 0,05´´ (1,3mm)

Zľavnený tovar Vodiaca lišta k reťazovej píle dĺžka 10´´, 40 odkazov, 3/8´´ rozstup, šírka 0,05´´ (1,3mm) originál od značky Yato je možné nakúpiť u nás teraz za primerané peniaze! Teraz môžete získať za skvelú cenu 5,20 EUR.
EAN: YT-84925
Vodiaca lišta k reťazovej píle dĺžka 10´´
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
5,20 EUR

Popis produktu

Vodiaca lišta je vyrobená z mangánovej ocele Mn65 , ktorá výrazne zvyšuje odolnosť sprievodcu voči oderu a prehriatiu a predlžuje jeho životnosť. Hviezdicový hrot je pripevnený pomocou 4 nitov, čo zaisťuje najvyššiu presnosť montáže a zvyšuje pevnosť vedenia. Hviezdicový koniec má okrem toho valivé ložisko, ktoré zaručuje presné vedenie reťaze a minimalizuje odpor pri prevádzke.

Vodítka majú špeciálny mazací systém s olejovou nádržou, z ktorej reťaz zachytáva olej a rovnomerne ho rozdeľuje po celej dĺžke vodidla. Výsledkom je zníženie prevádzkového odporu a zvýšenie chladenia, čo významne predlžuje životnosť celého rezacieho systému.

Sú určené pre domáce a profesionálne použitie. Sú oddaní práci okolo domu, na záhrade. Odporúča sa používať vodítka s reťazami YT-84948 alebo YT-84960. Je tiež možné ich použiť s reťazami od iných výrobcov.