naradierizenek.sk

3-DVEROVÝ CHLADIARENSKÝ STÔL

Najpredávanejší produkt 3-DVEROVÝ CHLADIARENSKÝ STÔL od spoločnosti s popredným postavením na trhu Yato>Yato GASTRO je možné získať práve teraz v našej ponuke extra so zľavou. Teraz za akčnú cenu 2 049 EUR.
EAN: YG-05256
3-DVEROVÝ CHLADIARENSKÝ STÔL

Popis produktu

Mraziarenský stôl Yato je prvotriedne zariadenie určené na použitie v profesionálnych stravovacích zariadeniach, reštauráciách, jedálňach, banketových halách alebo stravovacích spoločnostiach. Umožní správne skladovanie mrazených, hotových jedál a rôznych potravín a pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele umožní pohodlnú prípravu jedál. Zariadenie má certifikát CE a spĺňa požiadavky sanitárneho inšpektorátu.

Stôl je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele SS201. Je nielen odolný a odolný voči korózii, ale tiež sa ľahko udržiava čistý, takže si zachová svoj elegantný vzhľad po dlhú dobu. Stôl má 10 cm vysoký okraj chrániaci stenu pred nečistotami a nastaviteľnými nohami, ktoré umožňujú správne vyrovnanie zariadenia.

Mraziaca komora je vybavená 3 skrinkami so samozatváracími dverami so zámkom. Každá zo skriniek má poličku s rozmermi 33,3 x 53 cm, ktorá umožňuje pohodlné skladovanie jedál v gastronomických nádobách. Výšku políc je možné nastaviť.

Ponúkaný stôl disponuje chladením, v ktorom ventilátor rovnomerne rozdeľuje vzduch vo vnútri komory.

Jednotka je vybavená bočným chladičom Danfoss presným termostatom s elektronickým ovládacím panelom a digitálnym displejom. Umožňuje nastaviť teplotu v rozmedzí od -22 do -18 ° C, ako aj kontrolu nad inými prevádzkovými parametrami, napr. rozmrazovaním. Zariadenie má tiež funkciu automatického rozmrazovania.