naradierizenek.sk

STROJ NA VÁKUOVÉ BALENIE 400mm

Kvalitný a žiadaný tovar STROJ NA VÁKUOVÉ BALENIE 400mm od nášho popredného výrobcu Yato>Yato GASTRO nájdete tu teraz práve za dobrú cenu! Ponuka od 1 729 EUR.
EAN: YG-09311
STROJ NA VÁKUOVÉ BALENIE 400mm

Popis produktu

Voľne stojaci vákuový baliaci stroj YATO so šírkou zvaru 400 mm.

Komorový vákuový baliaci stroj je veľmi užitočným nástrojom v každom gastronomickom mieste.

Umožňuje vákuové balenie potravín, vďaka čomu zostanú čerstvé oveľa dlhšie bez kyslíka. Zabalené produkty sa potom môžu skladovať v chladničke s mrazničkou veľmi dlhú dobu. To vám umožní minimalizovať straty spojené s vyhodením nepoužitých produktov alebo keď sa blíži dátum ich spotreby. Umožňuje tiež skladovanie sezónnych produktov.

Vákuové balenie je ideálne aj na marinovanie potravín. Vďaka vákuu preniká marináda oveľa hlbšie do produktu, čo mu umožňuje dosiahnuť oveľa lepšie výsledky v porovnaní s tradičnými postupmi.

Umožňuje tiež varenie čoraz populárnejšou metódou sous -vide.

Najkvalitnejšie čerpadlo s kapacitou až 20 m3/h a tesniacou lištou so šírkou až 400 mm umožňujú veľmi rýchle balenie aj veľkých vreciek.

Plne automatický proces balenia a možnosť regulácie doby tesnenia značne uľahčujú a urýchľujú prácu. Na druhej strane nainštalovaný digitálny displej a indikátor tlaku sú čitateľné a poskytujú plnú kontrolu nad celým procesom balenia.

Vákuový baliaci stroj YATO je vyrobený z tých najkvalitnejších surovín.

Vákuová komora o rozmeroch 400 x 385 x 150 (200) je vyrobená z hrubej a pevnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje veľmi dlhú životnosť. Zaoblené tvary uľahčujú údržbu. Okrem toho má veko priehlbinu, ktoré ďalej zvyšuje výšku komory zo 150 mm na 200 mm, čo umožňuje balenie väčších produktov.

Kryt baliaceho stroja je vyrobený z veľmi pevného plastu v priehľadnej farbe. To vám umožní sledovať proces balenia a plne ho kontrolovať.

Samostatne stojaci baliaci stroj YATO s vonkajšími rozmermi 555 x 475 x 1050 mm váži 75 kg.

Zariadenie má výkon 900W a je napájané 230V ~ 50Hz.

Parametre

  • Šírka [mm]: 400
  • Výška [mm]: 150 (200)
  • Hmotnosť [kg]: 75
  • Rozmery (DxŠxV) [cm]: 555x475x1050
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ