naradierizenek.sk

Hrniec vysoký s pokrievkou 98,2 L

Lacný výrobok Hrniec vysoký s pokrievkou 98,2 L od nášho výrobcu Yato ľahko nájdete v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu! Iba teraz za 249,30 EUR.
EAN: YG-00010
Hrniec vysoký s pokrievkou 98
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
249,30 EUR

Popis produktu

Hrniec YATO je určený pre profesionálne použitie v oblasti stravovania. Je ideálny pre prípravu všetkých druhov jedál.

Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 21/0, špeciálne vyvinutá pre použitie v gastronómii. Najdôležitejšou výhodou hrncov vyrobených z tohto typu ocele je tepelné vedenie až o 30% väčšie v porovnaní so štandardnými hrncami vyrobenými z ocele 304. Sú tiež charakterizované zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a účinkom organických kyselín a detergentov. Preto sú v umývačke riadené a odolné voči intenzívnemu čisteniu.

Dôležité je, že hrnce vyrobené z ocele typu 21/0 neobsahujú mangán a nikel škodlivý pre ľudské zdravie. Špeciálna konštrukcia spodnej časti kapsuly distribuje teplo rovnomerne po celom spodnom povrchu, čo zvyšuje stupeň využitia tepla a účinnosť varenia. Toto riešenie tiež znižuje riziko popálenia jedla.

Hrniec YATO možno použiť na akomkoľvek type sporáka, ako napríklad:
– elektrický
– indukčný
– plynový
– keramický

Boky hrnca a pokrievky sú vyrobené z hrubšej ocele, ktorá udržuje teplotu dlhšiu ako štandardné oceľové nádoby 304.

Hrniec YATO má mimoriadne masívne a nezahrievajúce, pevne pripevnené rukoväte. To zaručuje bezpečnosť a dlhodobú životnosť.

  • Kapacita [L]: 98,2
  • Priemer [mm]: 500
  • Výška [mm]: 500
  • Hrúbka steny [mm]: 1,2
  • Hrúbka spodku [mm]: 6.2
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 21/0