naradierizenek.sk

Nerezová panvica 2 L

Veľmi obľúbený tovar Nerezová panvica 2 L od populárneho výrobcu Yato je k dispozícii aktuálne na webe za úplne najnižšiu cenu. Teraz len za 18,90 EUR.
EAN: YG-00080
Nerezová panvica 2 L
Overiť dostupnosť »
Značka: Yato
18,90 EUR

Popis produktu

Panvica je určená pre profesionálne použitie v gastronomickom priemysle. Je ideálna na prípravu všetkých druhov omáčok, veľkosť 20 x 6,5 cm a nosnosťou 2,0 litra.

Panvica je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 21/0, špeciálne vyvinutej pre použitie v gastronómii. Najdôležitejšou výhodou panvíc vyrobených z tohto typu ocele je vedenie tepla až o 30% väčšie ako štandardné panvice vyrobené z ocele 304. Vyznačujú sa tiež zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a pôsobeniu organických kyselín a detergentov. Preto sú vhodné do umývačky riadu a odolné voči intenzívnemu praniu.

Dôležité je, že hrnce vyrobené z ocele 21/0 neobsahujú mangán a nikel škodlivé pre ľudské zdravie.

Špeciálna konštrukcia spodnej časti kapsuly rozdeľuje teplo rovnomerne po celom spodnom povrchu, čo zvyšuje stupeň využitia tepla a účinnosť varenia. To sa priamo premieta do ich kvality a pohodlia práce šéfkuchára. Toto riešenie tiež znižuje riziko popálenia potravín.

Feromagnetická vložka v spodnej časti umožňuje použitie panvíc YATO na akomkoľvek type sporáka, ako napríklad:
– elektrické
– indukcia
– plyn
– keramika

Bočné steny panvice a veka sú vyrobené z hrubej ocele, ktorá udržuje teplotu dlhšiu ako štandardný nerezový riad 304.

Panvice YATO majú extrémne pevné a neohrievajúce, pevne uchytené rukoväte. To zaručuje bezpečnosť a dlhodobú životnosť.