naradierizenek.sk

RAJNICA S POKRIEVKOU NEREZOVÁ 28x13cm, 8L

Unikátny a obľúbený kus RAJNICA S POKRIEVKOU NEREZOVÁ 28x13cm, 8L od dodávateľa so skvelou povesťou Yato>Yato GASTRO jednoducho môžete získať práve tu za úžasnú cenu! Ponuka už od 45,50 EUR.
EAN: YG-00063
RAJNICA S POKRIEVKOU NEREZOVÁ 28x13cm

Popis produktu

Profesionálna rajnica s pokrievkou, rozmery 28 x 13 cm a objem 8,0 l.

Rajnica YATO Professional Kitchen Equipment je určená pre profesionálne použitie v gastronomickom priemysle. Je ideálna na prípravu všetkých druhov dusených jedál.

Je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 21/0 , špeciálne vyvinutej pre použitie v gastronómii. Najdôležitejšou výhodou hrncov vyrobených z tohto druhu ocele je až o 30 % väčšia vodivosť tepla ako u štandardných panvíc z ocele 304.

Vyznačujú sa tiež zvýšenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a pôsobeniu organických kyselín a čistiacich prostriedkov.
Preto sú vhodné do umývačky riadu.

Dôležité je, že hrnce vyrobené z ocele typu 21/0 neobsahujú mangán a nikel, ktoré sú škodlivé pre ľudské zdravie.

Špeciálny dizajn dna kapsuly rozdeľuje teplo rovnomerne po celej ploche dna, čo zvyšuje využitie tepla a efektivitu varenia. To sa priamo premieta do ich kvality a komfortu práce kuchára. Toto riešenie tiež znižuje riziko pripálenia jedla.

Feromagnetická vložka v spodnej časti umožňuje použitie hrnca YATO na akomkoľvek type sporáka, ako je:
– elektrický
– indukčný
– plynový
– keramický.

Bočné steny rajnice a pokrievka sú vyrobené z hrubej ocele , ktorá si udrží teplotu dlhšie ako štandardný riad z ocele typu 304.

Hrnce YATO sa vyznačujú mimoriadne masívnymi a neohrievajúcimi sa, pevne uchytenými rukoväťami. To zaručuje bezpečnosť a dlhodobú životnosť používania.

Účel / aplikácia

Určené na profesionálne použitie v gastronomickom priemysle. Je ideálna varenie všetkých druhov jedál.

Parametre

  • Kapacita [l]: 8
  • Priemer [mm]: 280
  • Výška [mm]: 130
  • Hrúbka steny [mm]: 0,8
  • Hrúbka dna [mm]: 5.6
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 21/0