naradierizenek.sk

HLINÍKOVÝ TELESKOPICKÝ REBRÍK 3,8M 13 schodov

Výnimočný výrobok HLINÍKOVÝ TELESKOPICKÝ REBRÍK 3,8M 13 schodov od kvalitnej značky Vorel je možné nakúpiť v našej internetovej ponuke vo výhodnej akcii. V súčasnosti za cenu 169 EUR.
EAN: 17701
HLINÍKOVÝ TELESKOPICKÝ REBRÍK 3
Overiť dostupnosť »
Značka: Vorel
169 EUR

Popis produktu

Teleskopický hliníkový rebrík 3,8 m, 13 stupňov. Teleskopický rebrík s automatickým skladacím systémom.

Vďaka tejto funkcii je proces skladania veľmi pohodlný, rýchly a predovšetkým bezpečný.

Vďaka teleskopickej konštrukcii má schopnosť rozložiť ho na akúkoľvek dĺžku v dosahu až 3,8 m v závislosti od potrieb užívateľa.

Maximálna nosnosť 150 kg. Špeciálnou výhodou rebríka VOREL sú jeho malé rozmery pri sklopení 47×90 cm. To uľahčuje prepravu, manipuláciu aj skladovanie. Môže byť pohodlne uložený v bytoch, pivniciach, pretože nevyžaduje veľkú plochu na skladovanie. Je tiež veľmi vhodný na prepravu. Voľne sa zmestí do kufrov osobných automobilov a na jeho prepravu už nepotrebujete autobus ani auto so strešným nosičom. Malé rozmery a hmotnosť vám tiež umožňujú bezpečne ho presúvať bez obáv z poškodenia alebo poškriabania stien, nábytku atď. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Teleskopické profily a priečky sú vyrobené z hliníka. Na druhej strane, všetky spojenia priečok sú vyrobené z nylonu – materiálu odolného voči nízkym teplotám (nepraská v mraze) a poveternostným podmienkam (po niekoľkých rokoch sa nerozpadá). Vysokú kvalitu potvrdzujú certifikáty o zhode s normami EN131-6:2015. Okrem toho má výstražnú úroveň vo výške 1 m od horného okraja, čo signalizuje maximálnu bezpečnú pracovnú výšku. Naproti tomu protišmykové priečky majú špeciálne drážkovaný povrch, čo znižuje riziko pošmyknutia a pádu. Rebrík má navyše tvarované protišmykové gumové nožičky, ktoré zaisťujú dobrú priľnavosť k zemi a chránia ich pred poškriabaním. Teleskopický hliníkový rebrík VOREL má širokú škálu aplikácií:

– doma

– v záhrade

– na stavenisku

– na pracovisku

– v dielni