naradierizenek.sk

Chladiarenska vitrína 688 x 568 x 686 mm 120 L strieborná

Veľa podarený produkt Chladiarenska vitrína 688 x 568 x 686 mm 120 L strieborná od spoločnosti so zárukou kvality Yato>Yato GASTRO je možné kúpiť práve teraz na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 810 EUR.
EAN: YG- 05025
Chladiarenska vitrína 688 x 568 x 686 mm 120 L strieborná

Popis produktu

Chladiaca vitrína YATO s kapacitou 120L v striebre.
Chladiaca vitrína  je určená na vystavovanie koláčov, koktailov alebo rôznych druhov nápojov. Moderný dizajn sa hodí do všetkých typoch cukrární, kaviarní, reštaurácií alebo maloobchodných predajní. Okrem toho inštalované LED osvetlenie odhaľuje prezentované jedlá veľmi atraktívnym spôsobom a povzbudzuje zákazníkov, aby si ich vybrali. Chladiaca vitrína YATO má kapacitu 120L a má dve chrómované police s nastaviteľnou výškou.

Sú prístupné posuvnými sklenenými dverami. Sú vyrobené z tvrdeného skla a panoramatického zaobleného čelného skla. To zaisťuje vysokú pevnosť a zároveň veľmi dobré izolačné vlastnosti. Miesto pracuje v teplotných rozsahoch 0 ~ +12 °C pomocou chladiva R600a. Na druhej strane statická chladiaca technológia používaná s hornou parnou tryskou a funkciou automatického rozmrazovania zabezpečuje veľmi efektívnu prevádzku a zároveň je energeticky efektívna. Nadstavba je ovládaná elektronickým regulátorom s teplotným displejom.