naradierizenek.sk

VEKO NA GASTRO NÁDOBU, NEREZ, GN 1/6, 176x162mm

Často vyhľadávaný produkt VEKO NA GASTRO NÁDOBU, NEREZ, GN 1/6, 176x162mm od výrobcu s dlhou históriou Yato>Yato GASTRO jednoducho získate aktuálne na webe za najnižšiu cenu. V akcii za cenu 2,90 EUR.
EAN: YG-00374
VEKO NA GASTRO NÁDOBU

Popis produktu

Nerezové veko na nádobu GN značky YATO, rozmery 1/6.

Veko je určené pre gastronádoby radu YATO Professional Kitchen Equipment v súlade s normou GASTRO NORM PN-EN 631-1: 1996. Veká sú vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele typu 201 s matným a hladkým povrchom.

Veká na nádoby GN YATO sú určené pre profesionálne použitie v zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa na skladovanie potravín v chladenom aj mraziarenskom prostredí až do -40 °C. Nádoby sú tiež ideálne pre prácu v rozsahu vyšších teplôt až do +300 °C. Vďaka tomu sú vhodné pre prevádzku v technológii konvektomatov.

Veká na kontajnery GN YATO boli vyrobené s použitím najmodernejších technológií. Vďaka tomu bola dosiahnutá najvyššia kvalita spracovania. Osobitná pozornosť bola venovaná detailom, ako sú zaoblené rohy alebo hladké hrany , ktoré zaisťujú vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Dodatočné prítlačné zariadenia po obvode každého krytu spevňujú jeho štruktúru a chránia ho pred záhybmi vznikajúcimi počas prevádzky. To zaručuje dlhé roky používania za každých podmienok. navyše uľahčuje ich udržiavanie v čistote.

Hladký povrch a vhodný do umývačky riadu

Účel / aplikácia

Veká na nádoby GN YATO sú určené pre profesionálne použitie v zariadeniach spoločného stravovania. Používajú sa na skladovanie potravín v chladenom aj mraziarenskom prostredí až do -40 °C. Nádoby sú tiež ideálne pre prácu v rozsahu vyšších teplôt až do 300 °C. Vďaka tomu sú vhodné pre prevádzku v technológii konvektomatov.

Parametre

  • Dĺžka [mm]: 176
  • Šírka [mm]: 162
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ 201
  • Gastronomický štandard [GN]: 1/6