naradierizenek.sk

PREPRAVNÁ TERMOSKA 20L, NEREZ

Najpredávanejší tovar PREPRAVNÁ TERMOSKA 20L, NEREZ od značky so zárukou kvality Yato>Yato GASTRO nájdete dnes lacno. Práve teraz len za 152 EUR.
EAN: YG-09202
PREPRAVNÁ TERMOSKA 20L

Popis produktu

Termoska YATO na prepravu jedla s objemom 20 L.

Termoska YATO je určená pre reštaurácie, hotely a cateringové aktivity od malých rautov až po veľké outdoorové akcie.

Vyznačuje sa najlepším pomerom ceny, výkonu a kvality produktu na trhu.

Vonkajší plášť je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, veľmi ľahko sa čistí a udržiava v čistote.

Vo vnútri nádoby je zabudovaná nádrž z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je odolná voči organickým kyselinám a ľahko sa udržiava v čistote.

Medzi nádržou a stenami je umiestnená špeciálna tepelnoizolačná vrstva, ktorá udržuje teplotu po mnoho hodín. V prípade horúceho obsahu je tepelná strata iba 5 °C za 4 hodiny. V prípade obsahu chladu je zvýšenie teploty len o 3 °C v priebehu 4 hodín.

Tepelnoizolačný výkon kontajnera ho radí do popredia medzi tepelne najefektívnejším stravovacím zariadením na skladovanie a prepravu potravín.

Termoska má aj špeciálny dekompresný ventil, ktorý uľahčuje otváranie a odstraňuje problém prisatia vrchnáka pri preprave horúcich produktov. Vyrovnanie tlaku sa dosiahne stlačením ventilu.

Nádoba má navyše tesnenie z kvalitného silikónu, ktoré zabraňuje vyliatiu tekutého obsahu. Ľahko sa udržiava v čistote vďaka možnosti rozoberania a špeciálnemu tvaru uľahčujúcemu umývanie pod tečúcou vodou.

Termoizolačná nádoba je vybavená dvomi masívnymi držadlami z nerezovej ocele pre ľahkú prepravu a šiestimi západkami uzatvárajúcimi veko. Vysoká kvalita a odolnosť týchto prvkov zaručuje dlhé roky bezproblémového používania.

Spodná časť termosky YATO je chránená gumeným krytom, ktorý bráni jej kĺzaniu po zemi pri preprave.

Termoska má špeciálne razenie umožňujúce stohovanie, teda stohovanie nádob s rovnakým priemerom, preto je možné ich skladovať na relatívne malej ploche. Nádoby s objemom až 35 L je možné stohovať.

Parametre

  • Kapacita [l]: 20
  • Priemer [mm]: 300
  • Výška [mm]: 310
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ