naradierizenek.sk

PREPRAVNÁ TERMOSKA Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE 10L

Dizajnový produkt PREPRAVNÁ TERMOSKA Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE 10L od značky s tradíciou a dobrou povesťou Yato>Yato GASTRO môžete si kúpiť práve dnes za dobrú cenu! Momentálne k dispozícii za 125,50 EUR.
EAN: YG-09200
PREPRAVNÁ TERMOSKA Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE 10L

Popis produktu

Termosky na prepravu potravín YATO Gastro s kapacitou 10 l.

Termosky YATO sú určené pre reštaurátorov, hotelierov a stravovacie aktivity, od malých banketov až po veľké vonkajšie podujatia.

Vyznačuje sa najlepším pomerom ceny a kvality na trhu.

Vonkajší plášť je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, veľmi ľahko sa čistí a udržiava v čistote.

Vo vnútri kontajnera je vstavaná nádrž vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je odolná voči organickým kyselinám a ľahko sa udržiava v čistote.

Medzi nádržou a stenami bola umiestnená špeciálna tepelnoizolačná vrstva, ktorá udržiava teplotu mnoho hodín.

V prípade horúceho obsahu je tepelná strata len 5 ° C za 4 hodiny.

V prípade chladného obsahu je zvýšenie teploty len 3 ° C do 4 hodín.

Tepelnoizolačný výkon kontajnera ho stavia do popredia tepelne najefektívnejších stravovacích nástrojov na skladovanie a prepravu potravín.

Termoska tiež používa špeciálny dekompresný ventil, ktorý uľahčuje otváranie a eliminuje problém sania veka pri preprave horúcich výrobkov. Vyrovnanie tlaku sa dosiahne po stlačení ventilu.

Okrem toho je v nádobe inštalované tesnenie vyrobené z vysoko kvalitného silikónu, čo zabraňuje rozliatiu kvapalného obsahu. Je ľahké udržiavať čisté, vďaka možnosti demontáže a špeciálnemu tvaru, ktorý uľahčuje umývanie pod tečúcou vodou.

Tepelnoizolačný kontajner je vybavený dvoma masívnymi rukoväťami z nehrdzavejúcej ocele pre jednoduchú prepravu a šiestimi západkami, ktoré uzatvárajú veko. Vysoká kvalita a trvanlivosť týchto prvkov zaručuje mnoho rokov bezproblémového používania.

Dno termosky YATO je chránené gumovým krytom, ktorý zabraňuje jeho kĺzaniu na zemi počas prepravy.

Termoska má špeciálne reliéfy, ktoré umožňujú stohovanie, t. j. stohovanie nádob rovnakého priemeru, takže je možné ich skladovať na relatívne malej ploche. Kontajnery s kapacitou až 35L.

aplikácia / transport /skladovanie:

-možné stohovať